Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. M. (1999) i D. K. (2001) iz ovog grada, zbog sumnje da su izvršili krivično djelo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Pretresom stana koji su koristili osumnjičeni, policija je pronašla oko 1,9 kilograma marihuane, manju količinu kokaina, tri digitalne vage, kao i veću sumu novca za koju se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
Posebnu pažnju izazvalo je otkriće više od dva kilograma kolača u koje je bila dodata marihuana, a za koje se sumnja da su pravljeni radi dalje prodaje.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni višem javnom tužiocu u Novom Sadu.




