20.9 C
Podgorica
24.06.2026.

Uhapšena dva vozača, auto-putem vozili preko 180 kilometara na sat

Saobraćajna policija uhapsila je dva vozača koji su na auto-putu prekoračili maksimalnu dozvoljenu brzinu od 100 km/h, saopštila je Uprava policije (UP) na mreži X.

“Uhapšen je B.D. (29) iz KL koji se kretao brzinom od 184 kilometara na čas, kao i B.A (24) iz Rožaja koji je vozio 180 kilometara na čas “, saopštili su iz policije.

- Oglasi-spot_imgspot_img
Poslednje vijesti
- Oglasi-spot_img
POVEZANE VIJESTI
- Oglasi-spot_img

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime