23.7 C
Podgorica
24.06.2026.

Opština Bijelo Polje potrošila četiri puta više na meze i piće od Podgorice

Dok Podgorica, sa budžetom od 153 miliona eura, potroši 3.473 eura na reprezentaciju – Bijelo Polje sa budžetom od 25,5 miliona potroši čak 14.535 eura, saopštio je Marko Đukić odbornik Demokrata u Bijelom Polju.

“To znači da Bijelo Polje troši 25 puta veći procenat budžeta na reprezentaciju nego Podgorica! Dakle, četiri puta više na meze, piće i kafanske račune nego Glavni grad – i to samo u šest mjeseci!

Foto: Vijesti iz Bijelog Polja

Za to vrijeme građani Bijelog Polja stežu kaiš  — a opštinski funkcioneri očigledno popuštaju dugmad na mezetlucima o trošku građana!

Gospodo, budžet Bijelog Polja nije privatna menza – već novac svih njegovih građana!

Obzirom da se svakodnevno hvalite šetalištem, trim i tartan stazama – logično da ćete iste koristiti nakon ovolikoga mezetluka, zar ne!?”, zaključio je u ovom reagovanju Đukić.

 

- Oglasi-spot_imgspot_img
Poslednje vijesti
- Oglasi-spot_img
POVEZANE VIJESTI
- Oglasi-spot_img

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime