29.3 C
Podgorica
25.06.2026.

NOVI SAD: Uhapšen muškarac, u garaži držao više od 17 kg droge, nagazne mine, bombe i pištolje

Pripadnici Odeljenja kriminalističke policije u Novom Sadu uhapsili su M. F. (22) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična djela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Kako se navodi u saopštenju, pretresom garaže koju je osumnjičeni koristio, inspektori novosadske kriminalističke policije pronašli su 10 kilograma amfetamina, 6 kilograma marihuane, 1,7 kilograma kokaina, kao i dvije digitalne vage.

Takođe navode da je pronađeno i pet pištolja, dve nagazne mine, jedan automatski pištolj, prigušivač, ručna bomba i 374 komada pištoljske municije.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

- Oglasi-spot_imgspot_img
IzvorN!
Poslednje vijesti
- Oglasi-spot_img
POVEZANE VIJESTI
- Oglasi-spot_img

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime