29.9 C
Podgorica
24.06.2026.

Konatar: Spremni smo da odložimo glasanje za sudije Ustavnog suda

Spremni smo da damo posljednju priliku opoziciji da deblokiraju institucije glasanjem za izbor sudija Ustanog suda i odložimo glasanje za najkasnije 7. decembar, kako bi došli do konačnog rješenja u interesu građana i države Crne Gore, poručio je na Tviteru poslanik Miloš Konatar.

“Najveći interes je deblokada Ustavnog suda i evropskog puta . Ako propustimo ovu šansu i ne izaberemo sudije US, gubimo nove mjesece dragocjenog vremena u institucionalnoj blokadi Crne Gore”, naglasio je Konatar.

Podsjetimo, URA je ranije pozvala kolege u parlamentu da 28. novembra izglasaju sudije Ustavnog suda, čime bi on bio odblokiran a što bi omogućilo funkcionisanje sistema.

- Oglasi-spot_imgspot_img
Poslednje vijesti
- Oglasi-spot_img
POVEZANE VIJESTI
- Oglasi-spot_img

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime