Službenici Mobilne jedinice saobraćajne policije su na auto-putu uhapsili dvojicu vozača koji su vozili brže od dozvoljenog.
Uhapšeni su O.K.(32) iz Rožaja koji je upravljao vozilom brzinom od 195 km/h i Đ.N. (30) iz Berana koji se kretao vozilom brzinom od 179 km/h.
“Privedeni su sudu za prekršaje”, naveli su iz policije na mreži X.




